• A1 - zaal

  • Meteoor DA1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Poulestanden Meteoor DA1 (3210 Dames A-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Victoria O DA287011711195214
    2Westsite/Zaanstreek DA286021921563612
    3D.S.O. DA186021951623312
    4Lelystad DA175021531015210
    5Hollandia T DA26303116105116
    6Meteoor DA1730413712986
    7KSV DA18305130152-226
    8Tonegido DA18206147135124
    9SV De Valken DA28206114159-454
    10Jupiter '76 DA1810768205-1372
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 jan. AFGELASTMeteoor DA1 (d) - Westsite/Zaanstreek DA2 (d)Weijver, de
    30 jan. 11:30Tonegido DA1 (d) - Meteoor DA1 (d)Wieringen, de
    6 feb. 12:05Meteoor DA1 (d) - Lelystad DA1 (d)Weijver, de
    13 feb. 10:10KSV DA1 (d) - Meteoor DA1 (d)Waardergolf
    6 mrt. 12:50Meteoor DA1 (d) - SV De Valken DA2 (d)Weijver, de
    13 mrt. 11:50Meteoor DA1 (d) - Hollandia T DA2 (d)Weijver, de
    20 mrt. 15:30Victoria O DA2 (d) - Meteoor DA1 (d)Stap, de
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 dec.SV De Valken DA2 (d) - Meteoor DA1 (d)12 - 21
    28 nov.Meteoor DA1 (d) - KSV DA1 (d)20 - 11
    21 nov.Lelystad DA1 (d) - Meteoor DA1 (d)22 - 17
    14 nov.Meteoor DA1 (d) - Tonegido DA1 (d)14 - 8
    7 nov.Westsite/Zaanstreek DA2 (d) - Meteoor DA1 (d)35 - 31
    31 okt.Meteoor DA1 (d) - D.S.O. DA1 (d)23 - 24
    24 okt.Jupiter '76 DA1 (d) - Meteoor DA1 (d)17 - 11