• MEDEDELING: Ingang via de poort van Meteoor, het is NIET toegestaan via de hockey naar binnen te gaan! Houdt hier rekening mee a.u.b.!

    Voor meer informatie: zie het kopje 'Corona'

  • Scheidsrechter indeling zaal

    Datum

    Start wedstrijd

    Thuisteam

    Uitteam

    Fluiten

    5 januari 2020

    9:30

    Meteoor E2

    JHC E1

    C1

     

    10:25

    Meteoor E1

    Hauwert E1

    C1

     

    11:30

    Meteoor C1

    SEW C3

    A1

    6 januari 2020

    19:00

    Meteoor MW1

    Spartanen/Zuidermeer MW1

    DMW2

    11 januari 2020

    19:00

    Meteoor DS2

    Victoria O DS4

    Annie

     

    20:15

    Meteoor DS1

    Tonegido DS1

     

    12 januari 2020

    11:30

    Meteoor F1

    Victoria O F1

    Natasha

     

    12:15

    Meteoor D1

    Valken D2

    B1

     

    13:15

    Meteoor B1

    SSV/Sporting S B1

    DS1

     

    14:15

    Meteoor C2

    Victoria O C2

    A1

    13 januari 2020

    19:00

    Meteoor MW1

    Tonegido MW1

    DMW2

    18 januari 2020

    20:00

    Meteoor DS1

    Hollandia T DS1

     

    19 januari 2020

    10:00

    Meteoor E2

    Hollandia T E2

    C1

     

    11:00

    Meteoor E1

    DTS '48 E2

    C1

     

    12:00

    Meteoor A1

    KSV DA2

    DS2

     

    13:15

    Meteoor C1

    Spartanen C1

    Ingrid

    20 januari 2020

    20:00

    Meteoor MW2

    Westfriezen MW1

    Annie

      25 januari 2020

    9:00

    Meteoor F1

    Westfriezen F3

     Tiny Haring

     

    19:00

    Meteoor DS2

    Spartanen DS4

    Ingrid

    26 januari 2020

    11:15

    Meteoor B1

    Vido B1

    DS2

     

    12:15

    Meteoor D1

    Blokker D1

    B1

     

    13:00

    Meteoor C2

    Zaanstreek C1

    A1

    27 januari 2020

    20:00

    Meteoor MW2

    KSV MW1

    Annie

    1 februari 2020

    19:00

    Meteoor A1

    H.V.S. / D.E.S. A1

    John

     

    20:15

    Meteoor DS1

    VZV DS4

     

    2 februari 2020

    9:30

    Meteoor F1

    Excelsior '53 F4

    Natasha

     

    10:15

    Meteoor E2

    Z.A.P. E2

    C1

     

    11:15

    Meteoor C1

    Commandeur/VVW C2

    A1

    3 februari 2020

    19:00

    Meteoor MW1

    Geel Zwart MW4

    Annie

    8 februari 2020

    19:00

    Meteoor DS2

    St. George DS2

    DMW1

    9 februari 2020

    10:00

    Meteoor D1

    Westfriezen D3

    Mara/Ilse

     

    10:45

    Meteoor E1

    Niedorp E1

    C1

     

    11:45

    Meteoor B1

    Zaanstreek B1

    Amber

     

    13:00

    Meteoor C2

    SV De Valken C2

    Bente

    10 februari 2020

    20:00

    Meteoor MW2

    Valken MW1

    Annie

    29 februari 2020

    19:00

    Meteoor DS2

    Westfriezen DS3

    Ingrid

     

    20:15

    Meteoor DS1

    Hugo Girls DS1

     

    1 maart 2020

    9:30

    Meteoor F1

    DTS '48 F3

     Tiny Haring

     

    10:15

    Meteoor E2

    Jupiter '76 E1

    Natasha

     

    11:10

    Meteoor C2

    Commandeur/VVW C4

    A1

     

    12:15

    Meteoor A1

    DSO A1

    DS1

    2 maart 2020

    20:00

    Meteoor MW2

    D.T.S. '48 MW1

    DS1

    8 maart 2020

    10:00

    Meteoor E1

    Victoria O E1

    C1

     

    11:00

    Meteoor D1

    Vriendschap/TOB D4

    Bente

     

    11:45

    Meteoor C1

    Westfriezen C1

    John

     

    12:45

    Meteoor B1

    Vriendschap/TOB B1

    Levi (Anouk)

    9 maart 2020

    19:00

    Meteoor MW1

    Victoria O MW1

    DMW2

    16 maart 2020

    20:00

    Meteoor MW2

    Hollandia T MW1

    Annie

    21 maart 2020

    19:00

    Meteoor DS2

    SSV/Sporting S DS3

    Ingrid

    22 maart 2020

    9:00

    Meteoor E2

    Kleine Sluis E2

    C1

     

    10:00

    Meteoor F1

    Sporting Andijk F1

     Natasha

     

    10:45

    Meteoor C2

    Victoria O C3

    A1

     

    11:45

    Meteoor A1

    Excelsior '53 A1

    DS2

    23 maart 2020

    20:00

    Meteoor MW2

    Berdos MW1

    DMW1

    28 maart 2020

    17:00

    Meteoor C2

    Zwaluwen '30 C1

    DS2

     

    19:00

    Meteoor DS2

    Jupiter '76 DS1

    Anouk

     

    20:15

    Meteoor DS1

    Con Zelo DS1

     

    29 maart 2020

    10:00

    Meteoor F1

    SEW F3

     Tiny Haring

     

    10:45

    Meteoor D1

    Hauwert D2

    B1

     

    11:45

    Meteoor B1

    JHC B2

    DMW1

     

    12:45

    Meteoor A1

    Tonegido A1

    DMW2

    30 maart 2020

    19:00

    Meteoor MW1

    Geel Zwart MW2

    DMW2