• QuizEvents.nl zet de D3 in het nieuw

    Quiz Events QBWUA geeft de D3 vleugels!

    Vanochtend om 9:45u was sporthal De Weijver in het teken van de kledingpresentatie van de D3. Vol trots presenteerde de sponsorcommissie namens de vereniging QuizEvents.nl als nieuwe tenuesponsor van de meiden.

    De meiden wisten in hun nieuwe tenue het HCV D1 lastig te maken en na 40min stond dan ook een mooie overwinning op het scorebord, 15-10. Met deze overwinning staan ze op een mooie 4e plek in de poule. Op naar nog meer mooie wedstrijden met hun nieuwe én trotse sponsor!

    Deze sponsor zorgt er niet alleen voor dat de meiden van de D3 vleugels krijgen, maar zorgt ook voor o.a. een heerlijke 3e helft! QuizEvents.nl maakt en presenteert al vele jaren met veel succes quizzen voor bedrijven, horeca en andere instellingen. De verrassende, aansprekende, originele en immer herkenbare vragen die tijdens de quizzen aan de orde komen zijn visueel zeer fraai vormgegeven. De professionele quizmasters staan garant voor een goed verloop van de quizzen met een enthousiaste, humorvolle presentatie binnen een strakke organisatie. QuizEvents.nl verzorgt onder andere pubquizzen, popquizzen en heeft de officiële Top40 popquiz in het assortiment. Deze quizzen, die zowel op locatie als online kunnen worden aangeboden, worden altijd afgestemd op de doelgroep voor een optimale quizbeleving. Wil je meer weten over QuizEvents.nl? Neem dan een kijkje op hun website >> QuizEvents.nl

    Wij kunnen als vereniging dan ook niet anders dan blij te zijn dat zo’n leuk bedrijf onze meiden support! Bedankt en op naar 5 mooie jaren