Definitieve teamindeling 2017-2018

Teamindeling seizoen

2017 – 2018

       
           
Midweek Team   18+  geboren in of voor 1998   trainer-coach
Nikki   Aaij     t: Ingrid Besseling 1x
Michelle   Blom     c: geen
Lianne   Feld      
Suzanne van Gaalen      
Ilja   Groot      
Ashley   Hoebe      
Ramona   Beers – Ista      
Esther   Verkooyen      
Anouk   Visser      
Tamara   Kreuk      
Marjon   Bloemendaal    
Natascha vd Thiel      
           
Dames 1   18+  geboren in of voor 1998   trainer-coach
Ilse   Bleeker      
Rianne   Danenberg      
Maud   Groen     trainer: Hermann Dalbke 2x
Loraine   Klaver     ass-trainer: Sandy Molenaar 2x
Sharon van Straalen     teambegeleider: volgt nog
Anouk   Ursem      
Maxim   Ursem      
Shannen   Ursem      
Jill   Dekker      
Kim   Rogge      
Larissa   Vlaar      
Sanne   Meester      
           
Dames 2   18+  geboren in of voor 1998   trainer-coach
Eva   Zwagerman      
Milou   Evers     trainster: Ingrid Besseling 1x
Britt   Zwagerman     coach: Bas van Teunebroek, Femke v/d Schaaf
Danique   Leek      
Zoe van der Schaaf      
Veerle van Teunenbroek    
Maartje van Baar      
Rianne   Koenis      
Kim van Diepen      
           
 B1   B-jeugd: geboren in 2001 en 2002   trainer-coach
Kirsten   Leek      
Lieke   Zwemmer     trainer: Hermann Dalbke 2x
Quincy   Rood     ass-trainer: Sandy Molenaar 2x
Zoë de Vries     coach: Marcel Bruin, Ed Jonker
Renske   Hoebe      
Niene   Jonker      
Amber   Bruin      
Danieka   Vlaar      
Sarah de Jong      
Marije   Kempes      
           
           
B2   B-jeugd: geboren in 2001 en 2002   trainer-coach
Roos   Koenis     trainer: Nico Rood 2x
Sterre   Opstal     coach: Sylvia Koning, Miranda Kempes
Sanchia van Ophem     Irma Vlaar
Levi   Groot      
Ilse   Koning      
Muriël   Dijkstra      
Danique   Egthuijsen      
Zoë   Boots      
Anika   Vlaar      
Tesse   Beerepoot      
Lisa   Schouten      
Pien   Nuijens      
           
C1   C-jeugd: geboren in 2003 en 2004   trainer-coach
Ilse   Asper     trainer: Joyce Jong 1x
Cynthia   Klaver     trainer: John Bleeker 1x
Bente   Maas     coach: Joyce Jong, Miranda Maas,
Fenna de Jong     Monique Klaver
Fleur   Klaver      
Sanne   Bleeker      
Fenna   Bruin      
Tessa   Jong      
Lisa   Mak      
Floortje   Vriend      
Mara   Weel      
Fabienne   Ens      
           
D1   D-jeugd: geboren in 2005 en 2006   trainer-coach
Myrthe   Appel      
Rilana   Stoop     trainer-coach: Kim Rogge 1x
Maud   Schrooder     trainer: John Bleeker 1x
Rowan   Osman     back up coach: Astrid Rogge
Isabel   Bleeker      
Isabel de Valk      
Kiki   Schouten      
Lotte   Ligthart      
Anne de Boer      
Esmee   Krantz      
           
D2   D-jeugd: geboren in 2005 en 2006   trainer-coach
Anouk   Kalwij     trainer: Marion Vlaar 2x
Amy   Ypes   9  
Laura   Maas     coach: Melanie Konijn, Brenda Kalwij
Jade   Opstal     Annemarie Dol
Mira   Broers      
Evie de Haas      
Jet   Konijn      
Christa   Klaver      
Daimy   Sonneveld      
Lianne   Boelhouwers    
           
E1   E-jeugd: geboren in 2007 en 2008   trainer-coach
Tara   Bijvoet     trainer: Ingrid Besseling 1x
Kelly   Kuip     trainer: volgt nog 1x
Jiska   Krantz   10 coach: Linda Zuydam, Doris van Veen
Maartje   Berkhout     Janneke Vriend
Eva   Bronkers      
Lynn   Koeleman      
Lenne van Velzen      
Kee   Schouten      
           
E2   E-jeugd: geboren in 2007 en 2008   trainer-coach
Samantha   Burcke     trainer: Brenda Zuydam
Jet   Kuiper     trainer: Stephan Doesburg
Nina   Zuydam      
Sam    Mulder     coach: Mieke Kuiper , Natascha v/d Thiel
Manou   Groot     extra coach nog gezocht
Rosali de Vries      
Bobby van Diepen      
           
F1   F-jeugd: geboren in 2009 en 2010   trainer-coach
Nina   Klomp     trainer: Sandy Molenaar
Sam   Koeleman   8 coach: Janneke Beers, Anouk Munster
Nadine   Stoop     Kim Stoop
Anna   Vriend      
Fay   Meijer      
           
F2   F-jeugd: geboren in 2009 en 2010   trainer-coach
Nina   Doesburg      
Yente   Meijns   6 trainer: Marion Vlaar
Eva   Bak     coach:Paulien Kamp, Stephan Doesburg
Dees   Huisman     Esmeralda Oudejans
Jasmijn   Jansen      
Nikki de Haas      
Larissa de Vries      
           
Mini’s (alleen trainen)          
Lotte de Vries   6  
May   Klaver      

 

Subscribe

Subscribe to our website to receive updates.

Comments are closed.